FAQ

1. Czy koce można prać w pralce?

Tak, w 30 stopniach, w trybie tkanin delikatnych. Nie używaj wybielacza, chloru, nie susz w suszarce bębnowej, nie prasuj. Możesz oddać do prania chemicznego.

2. Czym się różni koc od pledu?

Koc to tkanina poddawana mechanicznemu wyczesaniu przędzy - to nasze puchate modele. Jeśli pominiemy proces czesania, czyli zachowamy przędze w surowym stanie, otrzymamy pled. 

Produkty nieznacznie różnią się też rozmiarem - koc to 150x200 cm, a pled to 160x210 cm. Tolerancja dla każdego rozmiaru przyjmuje +/- 2%. 

3. Jak zużywa się koc/pled? 

Po praniu, czy dłuższym użytkowaniu, puch wynikający z mechanicznego drapania przędzym prawo się ułożyć - to naturalny proces. 

Gładka tkanina ma prawo się kulkować w procesie użytkowania, powstałe kulki możesz usunąć golarką do swetrów.

Żadne z powyższych nie ma wpływu na kolory produktu ani jego właściwości.

4. Czy mogę zwrócić lub wymienić produkt?

Tak, zwrot bez podania przyczyny, produktu nie posiadającego znamion użytkowania lub wymiana na inny model jest możliwa 14 dni od momentu zakupu. Produkt należy zwrócić z paragonem. Zwrot/wymianę możesz zgłosić pisząc na shop@panama-studio.com 

Więcej informacji w zakładce "Zwroty i reklamacje"

5. Czy wyprodukujecie koc mojego projektu na zamówienie?

Owszem, jesteśmy marką oferującą produkty z autorskimi wzorami natomiast wykonujemy również zlecenia pod Wasze wytyczne. Po szczegóły odezwij się na hello@panama-studio.com

6. Czy kolory zdjęć oddają rzeczywiste kolory produktów?

Kolory produktów mogą nieznacznie różnić się od tych przedstawionych na zdjęciu. Na odbiór kolorów mogą mieć wpływ ustawienia monitora, wyświetlacza urządzenia, z którego korzystasz.

7. Czy Wasze produkty są certyfikowane?

Tak, koce, pledy, szaliki i poduszki posiadają certyfikat OEKO-TEX Standard 100, a przędza bawełniana, z której są wykonane do 60% pochodzi z drugiego obiegu.