Zestaw HARCE oraz ZADKi wyróżnione w plebistycie mjust have 2024 przez Lódź Design Festival

Nagroda MUST HAVE 2024 dla serii ZADKI oraz HARCE

DYPLOM DLA PANAMY!

W minioną sobotę (25.05) odebrałyśmy certyfikat must have 2024 za sety, zestawy i mini sety produktów ZADKI oraz HARCE. Uznanie jury tak szanownego festiwalu jak Łódź Design Festiwal to dla nas wyjątkowa przyjemność, a kiedy pokrywa się ono z uznaniem odbiorców, to już w ogóle! 

must have 2024: https://lodzdesign.com/musthave/katalog/zadki-oraz-harce/

 / Dziękujemy za zdjęcie! fot. HAVA / 

Wyróżnienie potwierdziło, że seria psich ZADKÓW oraz kocich HARCY mocno przypadła do gustu naszym odbiorcom i stała się elementem niezbędnym w ich wnętrzach! 

Jesteśmy z tego wyróżnienia szczerze dumne, będziemy dalej budować, rozwijać Panamę, by w coraz większym gronie rozbudzać zainteresowanie polską tkaniną użytkową ✨

Wielkie dzięki dla całego jury plebiscytu i wszystkich fanów psich ZADKÓW i kocich HARCY🥂 Dzięki takim wyróżnieniom chce się bardziej 💜 Bardzo nas cieszy, że w środowisku kreatywnym jest miejsce na poczucie humoru - ba! Jest miejsce na nagrody, między innymi, za humor właśnie ;) 

Psie ZADY czy kocie HARCE?

Pełna oferta produktów dostępna z każdego wzoru - od mini setów, przez sety oraz zestawy - Ty wybierasz jaka skala relaksu jest Ci potrzebna. Skarpetki i świeczka sojowa to naszym zdaniem absolutne minimum, nieśmiały krok w stronę chwili relaksu dla siebie. Drugi próg to set, czyli żakardowy koc lub pled z komplementarną poduszką, a największy - zestaw - to wszystkie produkty z ulubionym wzorem - od skarpetek, zapachowej świeczki (SPACER Z PIESKIEM w lesie lub BERGAKOTKA Z POMARAŃCZĄ, zapach słodki jak kotki) przez żakardowy szalik, poszewkę na poduszkę, do gładkiego pledu czy puchatego koca. Dobierz konfiguracje wedle potrzeb i odpoczywaj po swojemu!

Wszystkie konfiguracje znajdziesz tutaj: 

https://panama-studio.com/collections/zestawy

Ściskamy,

Kama i Julka

Powrót do blogu